Гальмівний ротор TRP R203C03E Center Lock, товщина 2,3мм, 203мм
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Артикул: R203C03E
Наявність: В наявності
від 202грн\міс
від 202грн\міс
Артикул: R203C03E id:(107751)
Гальмівний ротор TRP R203C03E: максимальна потужність та термостійкість
"Гальмівний ротор TRP R203C03E Center Lock" діаметром "203мм" із посиленою товщиною "2,3мм" є одним з найбільш продуктивних роторів для гравіті-дисциплін. Поєднання великого діаметра та товщини "2,3мм" забезпечує найвищий рівень гальмівного зусилля та неперевершену стійкість до перегріву, що є життєво необхідним для Downhill та E-MTB. Кріплення "Center Lock" гарантує надзвичайно міцне та жорстке з'єднання, яке витримує екстремальні навантаження. Ротор "TRP R203C03E" розроблений для забезпечення постійної, передбачуваної роботи, мінімізуючи шум і вібрацію. Це високоякісний компонент, створений для професійного використання.
Великий діаметр 203 мм у поєднанні з посиленою товщиною 2,3 мм забезпечує максимальну гальмівну потужність та абсолютну термостійкість для найважчих трас.
Професійна продуктивність.
Технічні переваги диска TRP
Діаметр 203 мм
Максимальне гальмівне плече.
Товщина 2,3 мм
Неперевершена термостійкість.
Center Lock
Надійне та швидке кріплення.
Для Екстриму
Стійкість до високих навантажень.
| Призначення | Downhill/E-MTB |
| Діаметр | 203 мм |