Кабінет
%

знижка

Повернення товару:

Повернення або обмін товару належної якості
На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія закону України "Про захист прав споживачів", від 13 січня 2006 року.
Ви маєте право повернути товар протягом 14 днів.
Будь ласка, перевірте комплектність та відсутність дефектів у товарі при його отриманні.

Повернення або обмін товарів належної якості

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія закону України "Про захист прав споживачів" від 13 січня 2006 року. Ви маєте право повернути товар протягом 14 днів. Розрахунок зі споживачем у разі підвищення ціни на товар проводиться – виходячи із вартості товару на момент його покупки

Умови повернення товару належної якості

У вас є право відмовитися від замовлення в будь-який період: до отримання товару, в момент передачі його кур'єром або після його отримання (протягом 14 календарних днів).

Товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо

Збережено товарний вигляд (упаковка, ярлики, наклейки та інші приналежності товару у незмінному вигляді), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару (товарний чек).

Що робити за бажання обміняти або повернути товар

Зателефонуйте нам по телефону, який бачите на сайті, для оформлення повернення або обміну товару. Будь ласка, надайте номер Вашого замовлення, яке Ви отримали після оформлення замовлення. Ми повернемо гроші на день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, не пізніше ніж через 7 днів.

Доставка у разі повернення

У разі, коли причиною повернення або заміни стала неналежна якість товару, то оплату за зворотне пересилання бере на себе інтернет-магазин. У разі повернення товару належної якості до отримання товару, у момент передачі його кур'єром або після його отримання покупець зобов'язаний компенсувати витрати на доставку в обидві сторони за тарифами перевізника. (Під час повернення велосипеда  — не менше 300 грн.) Вартість доставки можна дізнатися на сайті Нової Пошти.

Є сумніви? Тоді вам сюди

Ми в мережі