Кабінет
%

знижка

Якщо вірити інтернету, велосипед – це транспортний засіб, що рухається м'язовою силою людських ніг. А коли все починалося? Давним-давно, ще 1817 року, був такий німецький професор Барон Карл Дрез.

Він створив перший велосипед, вірніше, самокат, який був забезпечений сідлом та кермом. Пізніше цей винахід стали називати дрезиною.

 

А це Смайлик, він уже досяг вершин майстерності катання на офісному кріслі.

Хочеться чогось іншого, але теж із сидінням та колесами! Настав час осідлати двоколісну техніку, а який же велосипед вибрати серед такого розмаїття?

Напевно, найшвидший!

Вся справа в конструкції трекового велосипеда, в ньому немає нічого зайвого, немає навіть гальм і перемикачів передач, одна велика зірочка, більше

Катання на трекових велосипедах на звичайних вулицях, як не дивно, досить популярна розвага. Але ж ентузіастів тут цікавить зовсім не швидкість! На цих велосипедах можна виконувати різноманітні трюки. Це фікс байк - той самий трековий велосипед тільки пристосований для їзди містом. Своєю назвою він зобов'язаний фіксованою передачею, тобто, поки колесо крутиться і педалі.

І ніяк інакше! Велосипед адаптували для вулиць: ремінці на педалях, криве кермо, зручніше сидіння.

Є спеціальна техніка - скиддинг, трюк виконується на ходу. Їздок блокує педалі - заднє колесо перестає обертатися та ковзає, велосипед іде юзом.

Можливо вибрати не найшвидший і найлегший, а щось надійніше? Велосипед на якому можна і трюки крутити і з парапетів стрибати.. BMX, цей велосипед призначений виключно для агресивного катання. Bicycle Moto Cross- так розшифровується ця абревіатура. До чого тут мото? Справа в тому, що BMX придумали шанувальники моток кросу для відпрацювання елементів. Справді, цей байк здатний на багато стрибки, парапети і сходи для нього не пря.

Рада.

 

Цей велосипед має потужну міцну раму, невеликі колеса для маневреності, металеві трубки на осях коліс-пегги, для доповненняльной опори при подоланніленні перешкод, жорсткий штепсель. Можливості для виконання трюків на такому велосипеді більш ніж достатньо, до речі гальм на BMX теж немає і райдер пригальмовує ногою. Але мала швидкість зовсім не означає відсутність травм!

BMX виявився міцнішим за Смайлика. З велосипедами без гальм настав час зав'язувати.

Потрібен велосипед з гальмами і саме для подолання перешкод. Вони створені виключно для подолання перешкод, для фанатів тріалу ,до речі, цей різновид був придуманий мотоциклістами для тренувань у дисципліні мото-тріал.

 

Головне завдання в тріалі подолати серію перешкод не торкаючись землі нічиміншим крім коліс.

Тріальний велосипед має свої особливості конструкції - це низька легка і міцна рама, амортизатори не використовуються, вони лише погіршують контроль над байком, а сидіння взагалі відсутнє через непотрібність! На велосипед встановлено найменша зірочка, в тріалі не потрібна висока шв

Ми в мережі