Кабінет
%

знижка

Велокомпютери

Велокомп'ютер - це електронний гаджет, який покаже скільки і з якою швидкістю ви проїхали останній раз, за весь час або покаже моментальну швидкість. Деякі велокомп'ютери підключаються до датчика серцевого ритму, міряють температуру і набрану висоту.

ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Що таке велокомп'ютер і навіщо він потрібен?

Велокомп'ютер - це електронний пристрій для вимірювання швидкості та пройденого дистанції велосипеда. З додаткових функцій варто виділити такі як: середня швидкість, максимальна швидкість, пройдена дистанція за певну ділянку, загальна пройдена дистанція, каденс< /strong>. Кількість функцій залежить від моделі велокомп'ютера та його вартості.

 

Що таке Каденс?

Каденс – це частота обертання педалей за хвилину часу. Якщо розглядати усередненого велосипедиста-аматора, який катається по ґрунтах та асфальті, середній показник каденсу відповідає діапазону 80-100 ударів на хвилину, особливо це важливо в перші хвилини катання, щоб м'язи розігрілися, в холодну погоду це особливо важливо. Коли м'язи переохолоджуватимуться розігріти їх до потрібної температури, щоб не отримати травму. Датчик каденсу кріпиться на раму велосипеда та на. Варто звернути увагу, що не з усіма моделями велокомп'ютерів, що підтримують функцію каденса, сам датчик вимірювання каденсу йде в комплекті. Теж стосується і функції пульсометра - не з усіма моделями датчик пульсу, що кріпиться або на зап'ясті, або на груди велосипедиста йде в комплекті з велокомп'ютером. Вимірювання всіх показників велокомп'ютера ведуться за допомогою спеціальних датчиків, які встановлюються або на вилку велосипеда. або заднє перо. Спеціальний магнітик встановлюється на спицю велосипеда. Є моделі з установленим GPS-приймачем, вимірювання ведеться за допомогою сигналів, що надходять з супутника. У моделях з бездротовими датчиками установка відбувається набагато простіше і унеможливлюється пошкодження проводів під час їзди. Звичайно, варто зазначити, що вартість даних пристроїв буде на порядок вищою за їхні аналоги.

Встановлення велокомп'ютера здійснюється на кермо велосипеда, на винос або верхню трубу рами. Як тільки велокомп'ютер встановлено на велосипед, його потрібно відповідно налаштувати. На простих велокомп'ютерах досить просто ввести діаметр колеса велосипеда, а в дорожчих велокомп'ютерах потрібно ввести довжину кола покришки, яку можна отримати або з прикладеної інструкції до комп'ютера або виміряти самому - це досить просто.

На ринку надано величезний достаток велосипедних комп'ютерів, які відрізняються за кількістю функції, кількість функцій, що відображаються на дисплеї одночасно, за способом зчитування інформації, за якістю і, відповідно, за ціною.

Ми в мережі