Кабінет
%

знижка

Дитячі велосипеди

Дитячі та підліткові велосипеди - це велосипеди для наймолодших велосипедистів. У нас ви знайдете якісні, надійні та безпечні велосипеди на будь-який вік. Це може бути як беговел для діток поверненням до року, так і велосипед для підлітка на 26-тих колесах, нічим не поступається дорослому велосипеду. Звертаємо вашу увагу на те, що велосипед підбирається не за віком дитини, а за його зростанням. Приємних покупок !

ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Сторінки: 1 2 3 4 5  » 

Відгуки про Дитячі велосипеди

Як вибрати правильний велосипед для дитини

Ви шукаєте дитячий велосипед? Якщо так, то ви знаходитесь у правильному місці! Веломагазин Круті може похвалитися одним з найбільших асортиментів велосипедів для дітей, за дуже доступними цінами.

Купити дитячий велосипед

Ваша дитина з кожним роком стає дорослішою. Зробіть йому оригінальний та дуже корисний подарунок. Велосипед виховуватиме самостійність вашої дитини і сприятиме розвитку активності та фізичного розвитку. Купуючи дитячий велосипед насамперед потрібно звернути увагу не на вік, а на зростання дитини.

До покупки велосипеда для дитини потрібно поставитися серйозно, адже майбутній "залізний" друг повинен бути не тільки красивим, але і безпечним. Консультанти магазину Круті допоможуть підібрати та купити стильний дитячий велосипед, який сподобається дитині, а батьки будуть спокійні за безпеку. 

Для трохи старших вело любителів, у продажу є дитячі гірські велосипеди - вони ідеально підійдуть для тих, хто любить пригоди! 
Всі наші велосипеди надійні та готові витримати будь-які навантаження, а також нерівності дорожнього покриття.

Перевірка безпеки дитячого велосипеда

Безпека вашого юного велосипедиста - наш головний пріоритет, тому ми продаємо відомі та перевірені бренди дитячих велосипедів, такі як Pride Apollo Schwinn. Перед продажем дитячого велосипеда ми здійснюємо 12 пунктів перевірки безпеки та надійності збирання велосипеда.

У нас усі велосипеди працюють як належить!
Ми в мережі