Кабінет
%

знижка

Беговели

Беговел - це велосипед для найменших. З винаходом біговелів батьки отримали можливість ще з раннього дитинства привчити дитину ловити рівновагу та звикнути до швидкості. Після беговела дитина набагато простіше пересідає на повноцінний велосипед, не відчуваючи страху.

ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Як підібрати беговел для найменших велолюбителів.

Вибираючи беговел не забувайте, що діти ростуть дуже швидко. Тому якщо ви вибираєте снаряд на один сезон або хоча б на 2 – можливість регулювання керма та висоти сідла будуть не зайвими. Покришки біговилів бувають двох видів: звичайна надувна з піногуми.

Пінорезина це матеріал практично невразливий для проколів, такі шини не потрібно накачувати. Однак, ніякої амортизації такі шини не дають, а зчеплення з мокрою або курною дорогою буде не дуже хорошим. Ми рекомендуємо такі шини для дітей, які через свій вік не здатні швидко розганятися, робити активні віражі. Якщо у вашій сім'ї підростають велогонщик для якого відсутність мокрого асфальту, калюжі, ями не є серйозною перешкодою тоді вибирайте беговіл зі звичайним надувними колесами, а до них комплект латок, тому що шибки і гострі камінці теж не здатні зупинити справжнього шукача пригод.

>

Купити біговелі

Наявність гальм на біговелі допоможе не тільки допоможе швидко зупинитися, але й заощадити на черевичках для дитини. При гальмуванні підошва дуже швидко стирається, правда ручні гальма використовувати дитину буде лише спочатку, з часом, коли вона освоїться, ноги стануть головним інструментом для розгону, гальмування та поворотів. Гальмо буде просто ігноруватися, так що є ручне гальмо на біговелі чи ні - не так вже й важливо.

Важливий момент матеріал рами. Найлегші біговелі робляться з дерева, але дерев'яні біговелі не найміцніші. Золота середина алюмінієва рама, але вона дещо дорожча. Сталеві біговелі досить міцні, але при цьому можуть виявитися важкими, маленькій дитині буде важко перенести беговел через поребрик або інші перешкоди.

Приміряючи беговел попросіть малюка поїсти і пострибати на сидіння, форма сідла повинна бути ергономічна, а матеріал не дуже слизький, щоб дитина не впала з нього.

Якщо зростання вашої дитини вже близько метра та дитині 3 роки - рекомендуємо купити повноцінний дитячий велосипед у нашому магазині Круті

>
Ми в мережі