Кабінет
%

знижка

Велосипеди

ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Не знаєте, який тип велосипеда вибрати? Поставте собі несіль запитань.

  • З ким ви будете їздити?
  • Де ви будете їздити
  • Чи ви каталися раніше і що вам сподобалося?
  • Що вас збентежило під час катання?
  • Що б ви хотіли отримати від вашого нового велосипеда?

Якщо ви купуєте велосипед, щоб їздити з групою друзів, вам слід купити щось подібне до того, на чому катаються друзі. Ви не зможете не відставати від шосейних велосипедистів, якщо ви на гірському велосипеді або круїзері. А дорожній велосипед не може пройти брудом або піском.

Якщо ви раніше каталися на одному швидкісному велосипеді, який купили кілька років тому, можливо, вам варто придбати міський синглспід. Якщо у вас була багато швидкісна трансмісія, то вам слід звернути увагу на гірські велосипеди (Mountainbike)

Шосейні велосипеди

Шосейні велосипеди призначені для катання з швидкою швидкістю та на гладкому асфальті. Вони мають гладкі, вузькі шини та вузьке кермо у вигляді "Баран", і можуть бути використані для шосейних перегонів. Вони, як правило, легші, ніж інші типи велосипедів. На них можна їздити поза асфальтованими трасами, але більшість людей вважають їх незручними та нестійкими до ґрунтових стежок. Більшість дорожніх велосипедів не здатні перевозити вантаж.

Кросові велосипеди

Велокрос велосипеди є особливим типом дорожнього велосипеда, призначена для катання на змішаних поверхнях (поєднання асфальту, грунтових стежок, гравію, трави). Вони мають кермо "Баран", як і звичайні шосейні велосипеди, але шини встановлюються ширше для поза дорожніх покриттів, і вони мають різний тип гальм, який допомагає запобігти накопиченню бруду в їх деталях. Велокрос велосипеди є хорошими велосипедами для приміських поїздок, через універсальність, довговічність, і в більшості випадків, здатність переносити легкі вантажі. Велокрос велосипеди іноді називають "крос кантрі" велосипеди або велосипеди СГ.

Туристичні велосипеди

Велосипеди туристичні ще один спеціальний тип дорожнього велосипеда. Вони призначені для катання на асфальті, але довговічніші і використовуються для їзди на довгі дистанції. У них є всі необхідні монтажні болти для вантажних багажників і крил, і, хоча вони, як і раніше, мають кермо "Баран", вони зазвичай мають зручнішу рамну конструкцію таким чином, щоб райдер знаходився в сідлі більш вертикально, для більшого комфорту при їзді великі відстані протягом кількох днів поїздки. Вони мають нижчий діапазон передач у порівнянні зі звичайними шосейними велосипедами, щоб легше було перевозити багаж та підніматися на круті схили.

Велосипеди "Фікси"

Трек / Велосипед або Fixed-Gear призначені для катання на велотреках. Як правило в них немає прямих гальм, оскільки механізм фіксованої втулки може виступати як гальмо. Більшість фікс велосипедів мають кермо "Баран", але деякі райдери ставлять плоске пряме кермо

Гірські велосипеди

Гірські велосипеди для їзди позашляховими стежками. Вони мають прямі керма, а також касети з низькими передачами для педалювання по крутим підйомам. Більшість гірських велосипедів мають вилку з амортизатором підвіски або двома амортизаторами. Гірські велосипеди з передньою підвіскою лише називаються Хардтейлом. Гірські велосипеди з передньою та задньою підвіскою, називаються двопідвісами. Гірські велосипеди без підвіски називають жорсткими. Гірські велосипеди можуть бути забезпечені обладнанням для багатоденних подорожей.

Дитячі велосипеди

 

 Ми в мережі