Кабінет
%

знижка

Мигалки передні

Велосипедна мигалка - проблисковий маячок, який встановлюється на задній габарит велосипеда (підсідальний штир, сумка), для позначення та привернення уваги водіїв при їзді у темну пору доби. Мігалка зазвичай має режим постійного горіння або режим миготіння із заданим інтервалом часу

ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Відгуки про Мигалки передні

Якщо ви виїжджаєте на велосипеді у темний час доби, або їздите дорогами з жвавим рухом. То головною деталлю безпеки є яскраве і помітне габаритне світло.

На сьогоднішній день проблема світла для велосипеда вирішена – існують фари та мигалки на велосипед, будь-яких цінових категорій

Кожна мигалка для велосипеда має невелику вагу живиться від 1-2 пальчикових батарейок або вбудованого акумулятора і має зручне кріплення на підсідельний штир, раму або рюкзак. Встановити мигалку на велосипед не складе жодних труднощів. Яскравість мигалки на досить високому рівні, так що вас буде помітно водіям з відстані 100-200 м. Деякі типи мигалок для велосипеда настільки потужні, що світять яскравіше ніж стоп сигнали автомобіля.

Поспішайте купити якісний велосипедний ліхтар та мигалку за доступною ціною у веломагазині Круті. Катайтеся безпечно у темний час доби!

Ми в мережі