Кабінет
%

знижка

Покришки велосипедні

ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  » 

Відгуки про Покришки велосипедні

Типи велосипедних покришок

Вибір правильної покришки для велосипеда - справа дуже відповідальна, тому що крім хорошого накату, зчеплення з дорогою - ви вибираєте свою безпеку.

Велосипедні покришки

Для любителів крос-кантрі (їзда по пересіченій місцевості) слід звернути увагу на напівслікові покришки. Це покришки у яких центральна частина гладка, а з боків є невеликі шипи, для більшої стійкості на поворотах та подолання колійності.

Щоб легко долати бездоріжжя, пісок, бруд, та інші перешкоди - потрібно одягнути свій байк у покришки з високим та широким протектором, які мають великі шипи з боків та дрібніші по центру. Накачувати такі шини бажано до 2 атмосфер.

Якщо ви цілий рік не розлучаєтесь з велосипедом, у тому числі й у зимові місяці, слід подумати про спеціальні зимові покришки. Такі покришки виготовлені з м'якої гуми, яка на морозі не дубіє, вони легко самоочищаються від снігу під час їзди, і найголовніше вони мають металеві шипи посаджені в гумові канавки протектора. На таких шинах можна долати навіть крижані ділянки дороги. Вартість зимових покришок не дешева.

Також при виборі будь-якої велосипедної покришки необхідно звертати увагу на рівень захисту від проколів. Він вказаний на етикетці від покришки з маркуванням типу "Kevlar guard"  і має градацію від 2 до 7.  

Ми в мережі