Камера Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75 AV (25/47-507) з автомобільним вентилем

Оцінка покупців:
Рейтинг товара Камера Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75 AV (25/47-507) з автомобільним вентилем Рейтинг товару:

Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Самовивіз
З нашого магазину
вул.Здолбунівська 7г Переміщення: 90 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
1 рік

Артикул: ple398042

Наявність: В наявності

171 грн.
Гарантія кращої ціни
Гарантуємо найкращу ціну на цей товар
Знайшли дешевше?
До порівняння
Допомогти з вибором?
Наші спеціалісти із задоволенням
допоможуть Вам підібрати товар
Камера Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75 AV (25/47-507) з автомобільним вентилем
Камера Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75 AV (25/47-507) з автомобільним вентилем

Артикул: ple398042 id:(97737)
171 грн.
Огляд
Опис
Легка та міцна камера Longus/Chaoyang (24x1.25-1.75). Виготовлена з бутилового каучуку (товщина 0.90 мм), забезпечує чудову гнучкість та стійкість до проникнення повітря. Вентиль типу Schrader (AV). Вага 160 г.

Камера Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75: Надійність для Вузьких 24" Покришок

Камера Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75 AV є високоякісним компонентом, призначеним для вузьких та середніх покришок на колесах 24". Вона ідеально підходить для дорожніх та легких дитячих велосипедів. Камера виготовлена з синтетичного бутилового каучуку з товщиною стінки 0.90 мм. Цей матеріал забезпечує чудову гнучкість, що дозволяє камері ідеально пристосовуватися під форму покришки, а висока щільність мінімізує витік повітря.

Камера стійка до перепадів температур, що гарантує її стабільну роботу цілий рік. Модель оснащена автомобільним вентилем типу Schrader (AV), який є зручним для накачування більшістю насосів. Якісний клапан продовжує термін служби камери. Камера Longus/Chaoyang — це вибір для безпечної та комфортної експлуатації.

Longus/Chaoyang: Якість та Стійкість

Співпраця Longus та Chaoyang пропонує надійні камери, які виготовлені з акцентом на довговічність та стійкість. Використання бутилкаучуку товщиною 0.90 мм забезпечує високу опірність проколам. Обираючи цю камеру, ви забезпечуєте стабільність тиску та безпечне катання.

Чому варто обрати камеру Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75?

Вона виготовлена з міцного бутилового каучуку, стійка до температур та має зручний автомобільний вентиль AV для легкого накачування.

Камера • Longus • AV • 24" • Бутилкаучук

Надійна камера для вузьких покришок 24"!

Вирішальні переваги камери 24x1.25/1.75

Вентиль AV (Schrader)

Максимальна зручність накачування насосами.

Бутиловий Каучук 0.90 мм

Висока стійкість до витоку повітря.

Сумісність 24"

Підходить для вузьких та середніх покришок.

Стійкість до Умов

Надійна експлуатація в будь-яку погоду.

Характеристики
Розмір (ETRTO)25/47-507
Розмір (дюйми)24 x 1.25 / 1.75
Тип вентиляAV (Schrader / Автомобільний)
МатеріалБутиловий каучук (товщина стінки 0.90 мм)
ПризначенняВузькі та середні покришки 24"
Вага160 г
ВиробникLongus/Chaoyang
Відео
Залиште першим відгук на Камера Longus/Chaoyang 24x1.25/1.75 AV (25/47-507) з автомобільним вентилем
Залишити відгук
*:
:
*

Все ще вагаєтесь з вибором?
Товари що користуються попитом
Ми в мережі