Покришка 27.5x2.10 (53-584) Maxxis CROSSMARK II (EXO/TR) Foldable 60tpi

Оцінка покупців:
Рейтинг товара Покришка 27.5x2.10 (53-584) Maxxis CROSSMARK II (EXO/TR) Foldable 60tpi Рейтинг товару:

Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Самовивіз
З нашого магазину
вул.Здолбунівська 7г Переміщення: 90 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 2500 грн - Обрати камеру до покришки

Артикул: ETB90955100

Наявність: В наявності

1435 грн.
Друга покришка 1363 грн
Вартість вказана за другу покришку
Знайшли дешевше?
До порівняння

від 108грн\міс

від 108грн\міс
Допомогти з вибором?
Наші спеціалісти із задоволенням
допоможуть Вам підібрати товар
Покришка 27.5x2.10 (53-584) Maxxis CROSSMARK II (EXO/TR) Foldable 60tpi
Покришка 27.5x2.10 (53-584) Maxxis CROSSMARK II (EXO/TR) Foldable 60tpi

Артикул: ETB90955100 id:(90535)
1435 грн.
Огляд
Опис
Покришка Maxxis CROSSMARK II ETB90955100 з кевларовим (folding) кордом виготовлена у Тайвані. Відноситься до категорії MOUNTAIN та може використовуватись не тільки на звичайних велосипедах, а й на електричних (має відповідний сертифікат E-25)

Ця покришка Tubeless Ready, тобто може використовуватись як з камерою, так і повністю безкамерно.
Ось плюси покришки яка використовується саме по безкамерній технології:

  • Менше ризиків проколу: Безкамерна гума не має камери, яка може проколотися, тому ризик проколу знижується.
  • Нижчий тиск у шинах: Зазвичай, безкамерна гума працює при нижчому тиску, що дозволяє покращити комфорт при їзді та адаптується до нерівностей дороги.
  • Краща ефективність кочення: Безкамерна гума може забезпечити кращу ефективність кочення, оскільки менша маса та краща герметичність можуть допомогти зменшити опір шин.
  • Більша стійкість до проколів: В безкамерку  заливається герметик, який миттєво латає невеликі отвори або проколи без необхідності заміни камери.
  • Легше керування: Безкамерна гума може підвищити стійкість та керованість велосипеда, оскільки вона може адаптуватися до поверхні дороги і покращувати зчеплення.

Технологія захисту EXO

Матеріал, що стійкий до порізів і тертя, доданий до боковин багатьох шин для гравію та MTB. Підходить для використання в різних умовах їзди, по гравію та для легкого трейлу.

Ця покришка може встановлюватись на електричні велосипеди, про це свідчить відповідний сертифікат наданий виробником

Характеристики
Модель Maxxis Crossmark II
Діаметр 27,5 дюймів / 584 мм
Ширина 2.1 дюйма / 53 мм
Колір Чорний
Вага 702 грам
Тиск max. 60 psi
Корд Folding / Кевларовий
EPI 60
Компаунд Dual
Обід 17-29 мм
ERTRO 53-584
Технології EXO/TR
Безкамерність Так, Tubeless Ready
Особливість Безкамерна, EXO Захист бічної частини
Відео

Відгуки покупців про Покришка 27.5x2.10 (53-584) Maxxis CROSSMARK II (EXO/TR) Foldable 60tpi (1)
Світлана П., 5 вересня 2025 р..
Покришка Crossmark II – мій фаворит. Ідеально підходить для будь-яких умов.
Залишити відгук
*:
:
*

Все ще вагаєтесь з вибором?
Товари що користуються попитом
Ми в мережі