x
Вхід
Покришка 10X1.75*2 (47X152) Mitas (Rubena) Walrus V41 Pre Classic 22, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-L3-03
Наявність: Продано

Покришка 10X1.75*2 (47X152) Mitas (Rubena) Walrus V41 Pre Classic 22, Чорна
Артикул: TIR-L3-03 id:(70519)
Артикул: TIR-L3-03 id:(70519)
Опис
Mitas WALRUS 10 дюймів - Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-L3-03Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться ...
Производитель: Rubena.Покрышка для детских велосипедов и колясок от Чешского производителя. Отличный выбор за разумную цену.
Характеристики
| Діаметр | 10 дюймов / 152 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 280 грамм |
| Тиск | до 3.8 атм. / 380 kPa / 55 psi |
| Навантаження | до 34 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 10 дюймів [152 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Mitas Walrus
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























