Втулка передня Novatec, Novatec D951SB-15, під диск 6 болтів, 100x15мм, , чорна (ОЕМ, без упаковки),15x100, промисловий, 100 мм, 6 болтів, 32H
Оцінка покупців:
Втулки велосипедні
Доставка
Самовивіз
З нашого магазину
вул.Здолбунівська 7г
безкоштовно
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Артикул: HUBF-93-86
Наявність: В наявності
Яким може бути подарунок:
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 86грн\міс
від 86грн\міс
Допомогти з вибором?
Наші спеціалісти із задоволенням
допоможуть Вам підібрати товар
Артикул: HUBF-93-86 id:(93258)
Огляд
Опис
Характеристики Призначення: MTB, Gravel, Touring Тип втулки: передня Матеріал корпусу: алюміній Сумісні гальма: дискові Тип кріплення ротора: 6 болтів Тип кріплення до рами: вісь 15 мм Розмір осі: 15 мм x 100 мм Тип вальниць: картриджні Кількість спиць: 32 Розмір спиць: 14G Діаметр фланця по отворам...
Характеристики Призначення: MTB, Gravel, Touring Тип втулки: передня Матеріал корпусу: алюміній Сумісні гальма: дискові Тип кріплення ротора: 6 болтів Тип кріплення до рами: вісь 15 мм Розмір осі: 15 мм x 100 мм Тип вальниць: картриджні Кількість спиць: 32 Розмір спиць: 14G Діаметр фланця по отворам для спиць (PCD): 57 мм Відстань між фланцями: 55 мм Вага: 194 г Поставляється без заводського пакування
Характеристики
Відео