Вилка RockShox Lyrik Ultimate Charger 3 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 150mm Green Alum Str Tpr 44offset DebonAir+ (includes Bolt On Fender,2 Btm Tokens, Star nut & Maxle Stealth) D1

Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковий для фіз та юридичних осіб, Visa, Mastercard
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 00.4020.694.016
Наявність: В наявності
від 3594грн\міс
від 3594грн\міс

Артикул: 00.4020.694.016 id:(102473)
Прецизійна робота для трейлових трас
RockShox Lyrik Ultimate з ходом 150 мм — це високопродуктивна вилка для агресивного трейл-райдингу. Завдяки сумісності з Boost-стандартом (15x110 мм) вона забезпечує чудову жорсткість і керованість навіть на складних ділянках. Великий хід і новітня амортизаційна система роблять її ідеальним вибором для енергійних спусків і динамічного підйому.
Charger 3 RC2: стабільність і незалежне налаштування
Демпфер Charger 3 RC2 забезпечує повністю незалежні регулювання компресії низької та високої швидкості, що дозволяє точно підлаштувати хід вилки під стиль катання. Стабільна робота під навантаженням, зниження фрикційних втрат і чітка робота на будь-якому рельєфі — все це створено для впевненості в складних умовах.
DebonAir+ і сучасна конструкція
Оновлена повітряна пружина DebonAir+ дає більш чутливу реакцію в початковій фазі ходу з високим рівнем підтримки далі по ходу. Комплект включає Bolt-On крило, Maxle Stealth вісь, два Bottomless Tokens для налаштування прогресії та зірочку. Завдяки алюмінієвим штанам вилка залишається легкою, жорсткою й надійною навіть на тривалих маршрутах.
Бренд | RockShox |
Модель | Lyrik Ultimate |
Артикул | 00.4020.694.016 |
Тип | Повітряна амортизаційна вилка |
Діаметр колеса | 29" |
Хід вилки | 150 мм |
Тип амортизації | Повітряна (DebonAir+) |
Демпфер | Charger 3 RC2 |
Регулювання | Компресія високої/низької швидкості, відбій |
Діаметр ніг | 35 мм |
Шток | Конічний 1 1/8" – 1.5" |
Ось | Boost 15x110 мм, Maxle Stealth |
Offset (зсув) | 44 мм |
Матеріал штанів | Алюміній |
Кріплення гальм | Post Mount (мін. 180 мм) |
Клапани скидання тиску | Ні |
Комплектація | Maxle Stealth, Bolt-On Fender, 2 Bottomless Tokens, зірочка |
Призначення | Трейл, ендуро |
Країна виробництва | Тайвань |
Особливості | Оновлений демпфер Charger 3, збільшена камера DebonAir+, легка та жорстка конструкція |
- Бренд RockShox