Кабінет
%

знижка

Дитячі велосипеди Apollo

Дуже легкі та повністю алюмінієві дитячі велосипеди від австралійського виробника Apollo
ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

У дитячій лінійці велосипедів від Apollo NEO є одне вражаюче відмінність від більшості інших дитячих велосипедів - рекордно низька вага!

Детский велосипед Apollo NeoУ всіх моделях Neo максимум компонентів виготовлено з алюмінію, що дуже сильно полегшує велосипед. А легкий велосипед не тільки їде легше, але і піднімається легше на сходи, ліфт і т. д. Що особливо приємно, використання алюмінієвих компонентів практично не вплинуло на ціну. Просто завітайте в магазин, спробуйте на вагу Neo і будь-який інший велосипед, порівняйте ціни та зробіть очевидний вибір!

Особливості найлегших дитячих велосипедів Apollo на ринку України:

  • Низька вага. А ви знали, що дитячі велосипеди Apollo найлегші на ринку України? Наприклад, вага дитячого велосипеда на 16-тих колесах складає всього 7.5 кг!
  • Алюміній. Особливістю дитячих велосипедів Apollo є повсюдне застосування алюмінієвого сплаву не тільки в виробництві рами велосипеда, але й інших компонентів - алюмінієва вилка, алюмінієвий кермо, алюмінієві додаткові колесики, які не тільки знижують вагу велосипеда, але й покращують загальну керованість без втрати міцності.
  • Сідла Apollo Comfortech. Спеціально розроблені дитячі сідла легкі та зручні, розмір і ергономіка зроблені окремо для кожної моделі Neo. Зручні сідла допоможуть згладити нерівності, зробити поїздку дитини більш приємною.
  • Ергономіка. Чи то модель Apollo Neo Boys, Apollo Neo Girls або інший дитячий велосипед з лінійки Neo - всі вони сконструйовані з урахуванням вікових та анатомічних особливостей дітей. Зручне сідання наслідок продуманої геометрії для кожного віку. Наприклад, в дитячих велосипедах встановлюються вузькі кермо з комфортними грипсами для зручного сідання та хорошої маневреності. Руки і плечі малюка не будуть втомлюватись - проведення часу з велосипедом принесе лише позитивні емоції.
  • Напів-Слікові покришки. На всіх дитячих велосипедах Apollo Neo встановлюються сликові покришки, які мають дуже хороший кочення. Вони тихі і не мають характерного запаху гуми. Такий велосипед можна спокійно зберігати як вдома, так і в квартирі на поверсі.
  • Дизайн. Велосипеди мають стильний дизайн, яскраві кольори без мультиків. Вашому дитині однозначно сподобається розмаїття кольорів і варіанти їх вирішення. Кожна модель має кілька варіантів розфарбування.
Ми в мережі