Кабінет
%

знижка

Пульсометри

Пульсометр - пристрій для спостереження частоти скорочень серця (ЧСС) людини під час тренувань. Для спортсменів циклічних видів спорту, а саме, велосипедний спорт, біг, плавання, веслування, лижі, пульсометр обов'язковий аксесуар. Як правило пульсометр складається з двох елементів, наручний монітор у вигляді годинника, і нагрудний датчик серцебиття. Бувають інші види, але вони менш точні у вимірах.

ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Відгуки про Пульсометри

Пульсометр або, як його ще називають, монітор серцевого ритму - це пристрій, який відстежує частоту серцебиття безпосередньо під час використання так і після занять. Пульсометр найчастіше складається з нагрудного датчика, який вимірює пульс і наручний годинник, який вловлює показання нагрудного датчика і відображає кількість ударів за хвилину серця на дисплеї. Є два типи пульсометрів. Аналогові - використовують аналогову передачу даних з нагрудного датчика на годинник, така передача не захищена від впливу магнітного поля та радіохвиль. Як правило, це пкльсометри початкового рівня з невеликою кількістю додаткових функцій, але їх можна підключати до бігової доріжки.
Цифрове - використовують кодовану цифрову передачу даних і практично ніколи не втрачають сигнал між датчиком та годинником. Цифрові пульсометри мають більше функцій, можуть комплектуватися датчиком бігу, датчиком GPS або  датчиком із вбудованим 3D сенсором для вимірювання швидкості та пройденої відстані.
Дуже корисною функцією для спортсменів, крім вимірювання пульсу, є зона тренування, що настроюється, і вимірювання витрачених калорій. Зона тренування - це зона між мінімально та максимально допустимим рівнем серцебиття залежно від статі, віку, ваги та мети тренування.
У нашому веломагазині КРУТІ Ви можете придбати пульсометр  всесвітньо відомих та перевірених роками таких  брендів як Sigma Sport та Polar.
Наші консультанти допоможуть підібрати пульсометр саме для Вас, виходячи з цілей, рівня підготовленості та необхідних для тренування функцій.

Ми в мережі