x
Вхід
Велосипед 26" Formula HUMMER AM DD 2022 мокрий асфальт, розмір - 15
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-FR-26-671
Наявність: Продано

Велосипед 26" Formula HUMMER AM DD 2022 мокрий асфальт, розмір - 15
Артикул: OPS-FR-26-671 id:(87161)
Артикул: OPS-FR-26-671 id:(87161)
Опис
Количество скоростей
21 швидкість
Диаметр колеса
26 дюймів
Цвет
Асфальт/Сріблястий
Рама
Сталева
Вилка
Амортизаційна, хід 50 мм
Тормозная система
Дискові механічні
Передняя перекидка
SUNRUN...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймів |
| Колір | Асфальт/Сріблястий |
| Рама | Сталева |
| Вилка | Амортизаційна, хід 50 мм |
| Гальмівна система | Дискові механічні |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TZ500, на 7 швидкостей |
| Манетки | L-TWOO ST-TX4007 L3 R7, 3x7 моноблоки |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 36h |
| Втулки | Сталеві під гайки |
| Шини | Wanda 26x2,1 |
| Педалі | Платформенні пластикові |
| Шатуни | Сталеві, 24-34-42T |
| Каретка | Картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 680 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Сталевий |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Підседільна труба | Сталева |
| Особливість | Вага 15.8кг ; Навантаження до 90кг; Додатково в комплекті: Підніжка та крила; 10 років Гарантії на раму |
Товари що користуються попитом
Велосипед 20 Pride MINI 8 2024 темно-сірий
15895 грн.
Велосипед 27.5 Momentum Vida Copper М
29820 грн.
Велосипед 28 Marin Dsx 2 рама - XL 2025 Red
52096 грн.
Велосипед 26 Giant ARX (2025) ocean storm
28380 грн.























