Кабінет
Задумалися про покупку велосипеда в нашому інтернет-магазині, і у вас є сумніви?
- Раптом оплачу, а велосипед не прийде?
- А раптом прийде не той, подряпаний чи бракований?
- А раптом велосипед не підійде?
- Велосипед прийшов, чи я зможу його зібрати?
Читання статті займе лише кілька хвилин.
Ми спробуємо розвіяти ваші сумніви.

Хіба можна купити велосипед, попередньо його не «помацавши»?

Враховуючи ваше зростання, вагу, як і де ви на ньому будете їздити ми щодня підбираємо вам велосипеди.

За весь час роботи нашого магазину з 2010 року, неправильно було підібрано лише один велосипед. За свій рахунок ми зробили заміну протягом двох робочих днів. Враховуючи тонкощі, про які ви навіть не підозрювали наші професіонали, правильно підберуть найкращу модель велосипеда відповідно до обраного вами цінового діапазону.

Досить таки часта ситуація - заходить у фізичний магазин велолюбитель-початківець, розгубившись від достатку представлених моделей підходить до першого, з найбільш сподобалося забарвленням, велосипеду; довго «мацає» гуму, «мацає» сідло, кілька разів крутить колесо та приймає рішення про покупку.

Як довго ви не «мацали» б велосипед, як довго не сиділи б на ньому – ці відчуття не можуть замінити правильного професійного підбору, який ми пропонуємо.

Ми не порадимо вам велосипед, який не купили б самі.

Більш того, в нашому інтернет магазині представлені лише перевірені часом бренди, які варті вашої уваги.

На кожний, із 3000 наших товарів, поширюється офіційна гарантія. Ви не побачите у нас велосипедів китайських «no name» брендів, що продаються на розкладках чи біля метро. Ми тісно співпрацюємо з найкращими виробниками та постачальниками, які, як і ми, дорожать своєю репутацією та несуть відповідальність перед кожним покупцем.

Велосипеди для нас – це не лише робота, а й хобі. Ми чудово в них розуміємося, знаємо тонкощі кожної моделі та із задоволенням допоможемо вам зробити правильний вибір.

А раптом приїде не той велосипед, подряпаний чи бракований?

Ми чудово розуміємо що вибрану модель велосипеда, у певному забарвленні з певними характеристиками та відповідним розміром рами – це те, що хоче отримати покупець заплативши свої гроші. До оформлення замовлення та його відправлення ми ставимося також відповідально як до підбору самого велосипеда. Ми пишаємося, що за 7 років роботи у нас не було жодного випадку відправлення «не того» товару на кінцевого отримувача. Якщо ви замовляєте чорну раму XL на зріст 190, ми не можемо надіслати білу раму М на 170 см, це виключено. Ми продаємо тільки нові велосипеди, які мають заводську коробку. Упаковані велосипеди в коробку досить добре щоб виключити при належному транспортуванні пошкодження, будь то подряпини, сколи тощо.

Якщо велосипед вам не сподобається, згідно із законом “Про захист прав споживача” ви зможете повернути товар протягом 14 днів за власний рахунок. Якщо товар не відповідатиме опису на сайті, ви зможете повернути його за наш рахунок. Оскільки весь товар перед відправкою страхується, у разі пошкодження або втрати при доставці, його вартість буде компенсована нами або службою доставки. Якщо велосипед виявиться бракованим, ми запропонуємо вам на вибір: ремонт, заміну, знижку або повернення за наш рахунок.

Я можу самостійно зібрати велосипед?

Ви зможете зібрати велосипед навіть якщо не збирали велосипеди раніше.

Установками заднього колеса, ланцюга, перемикачів передач, змащуванням чогось - вам займатися не доведеться, тому що все це робиться на заводі-виробнику.

Для складання потрібно 40-70 хвилин часу та кілька простих інструментів. У 5-ти хвилинному ролику нижче розповідаємо та показуємо як правильно зібрати велосипед із коробки. Приємного перегляду!


Ми в мережі