x
Вхід
Покришка 20X2.25 (57X406) Mitas (Rubena) Zirra F V94 Classic Max, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-31-11
Наявність: Продано

Покришка 20X2.25 (57X406) Mitas (Rubena) Zirra F V94 Classic Max, Чорна
Артикул: TIR-31-11 id:(74573)
Артикул: TIR-31-11 id:(74573)
Опис
Надійна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-31-11Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция SPORT MAX:
- Каркас: 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Skinwall (SW)
- Корд: усиленный витой стальной тросик (TWR)
- Свойства: низкий вес, оптимальное соотношение цены и качества продукта
Компаунд BASIC (BC)
Стандартная смесь для протекторов, содержащая сажу, с длительным сроком эксплуатации. Обладает хорошими параметрами для повседневной эксплуатации в различных условиях.
Характеристики
| Діаметр | 20 дюймов / 406 мм |
| Ширина | 2.25 дюймов / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 720 грамм |
| Навантаження | до 149 кг |
| Тиск | до 6 атм |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 22 |
| Компаунд | BC |
| Конструкция | Classic MAX |
| Особливість | Не дорогая |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























