x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Mitas Scylla Td V96 Tubeless Supra Textra, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-46-29
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Mitas Scylla Td V96 Tubeless Supra Textra, Чорна
Артикул: TIR-46-29 id:(68072)
Артикул: TIR-46-29 id:(68072)
Опис
Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка з можливістю використання безкамерно від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-46-29Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній к...

TEXTRA - Новый материал боковин для бескамерных покрышек от Mitas существенно продлевает жизнь бескамерной резины, защищая её в месте контакта с ободом. Низкий вес и прочие качества, присущие топовой гоночной резине, прилагаются!
Характеристики
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 670 грамм |
| Тиск | до 3,7 атм. / 370 kPa / 26 psi |
| Навантаження | до 144 кг |
| Корд | Арамид |
| EPI | 127 TPI |
| Особливість | Бескамерная резина с новым материалом боковин Textra |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























