x
Вхід
Покришка 700X23C (23-622) Mitas Syrinx V80 Classic, Чорно-Синя
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-68-10
Наявність: Продано

Покришка 700X23C (23-622) Mitas Syrinx V80 Classic, Чорно-Синя
Артикул: TIR-68-10 id:(68110)
Артикул: TIR-68-10 id:(68110)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-68-10Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

Конструкция CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества, высокое рабочее давление
Покрышка имеет низкий профиль и сликовый рисунок протектора, что обеспечивает отличные скоростные характеристики
Характеристики
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 0,9 дюйма / 23 мм |
| Колір | Черный с синими полосами по бокам |
| Вага | 460 грамм |
| Тиск | до 8 атм. / 800 kPa / 90 psi |
| Навантаження | до 63 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | Road |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 0,90 дюйма [23 мм]
- Покришки Mitas Syrinx
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























