x
Вхід
Покришка 26X1.25 (32-559) Mitas Syrinx V80 Classic, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-H6-03
Наявність: Продано

Покришка 26X1.25 (32-559) Mitas Syrinx V80 Classic, Чорна
Артикул: TIR-H6-03 id:(70514)
Артикул: TIR-H6-03 id:(70514)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-H6-03Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...
Производитель: RUBENA ( Чехия ) Покрышка имеет низкий профиль и сликовый рисунок протектора, что обеспечивает отличные скоростные характеристики
Характеристики
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 1,25 дюйма / 32 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 480 грамм |
| Тиск | до 6.5 атм. / 650 kPa / 94 psi |
| Навантаження | до 81 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 1,25 дюйма [32 мм]
- Покришки Mitas Syrinx
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























