x
Вхід
Покришка 27.5X2.25 (57-584) Mitas Scylla Td V96 Tubeless Supra Textra, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-Q2-03
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.25 (57-584) Mitas Scylla Td V96 Tubeless Supra Textra, Чорна
Артикул: TIR-Q2-03 id:(70529)
Артикул: TIR-Q2-03 id:(70529)
Опис
Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка з можливістю використання безкамерно від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-Q2-03Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній ...

Tubeless Supra - Конструкция покрышки которая дает возможность использовать её совместно с бескамерным ободом и герметиком для сборки бескамерной системы снижая тем самым вес.
Характеристики
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 620 грамм |
| Тиск | 3,8 атм |
| Навантаження | 136 кг |
| Корд | Арамид |
| EPI | 127 TPI |
| Особливість | Бескамерная |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Mitas Scylla
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























