x
Вхід
Покришка 26X1.50 (40-559) Schwalbe City Jet K-Guard B/Cl-Sk Hs474 SBC, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-02-68
Наявність: Продано

Покришка 26X1.50 (40-559) Schwalbe City Jet K-Guard B/Cl-Sk Hs474 SBC, 50 EPI
Артикул: TIR-02-68 id:(79316)
Артикул: TIR-02-68 id:(79316)
Опис
Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-02-68Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Kevlar Guard - 3 |
| Линійка якості | Active Line |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 1,5 дюйма / 40 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | SBC |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 3.5 - 6.0 атм. |
| Вага | 705 грамм |
| EPI | 50 |
| Навантаження | 70 кг |
| Артикул Schwalbe | 11101103.01 |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 1,50 дюйма [40 мм]
- Покришки Schwalbe City Jet
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























