x
Вхід
Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe G-One Allround Dd, Raceguard, Folding B/B-Sk+RT Hs473 Addix 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-61-27
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe G-One Allround Dd, Raceguard, Folding B/B-Sk+RT Hs473 Addix 67 EPI
Артикул: TIR-61-27 id:(79359)
Артикул: TIR-61-27 id:(79359)
Опис
Schwalbe G-ONE 27.5 дюймів - Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-61-27Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Характеристики
| Захист Schwalbe | Double Defence, Race Guard - 6 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix |
| Колір | Черный, со светоотражающей полосой |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 1.8- 3.7 атм |
| Вага | 680 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 110 кг |
| Артикул Schwalbe | 11654063 |
| Особливість | Два защитных слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























