x
Вхід
Покришка 28X1.00 (25-622) Schwalbe Durano Plus Hs464 S-Guard B/B Addix, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-84-41
Наявність: Продано

Покришка 28X1.00 (25-622) Schwalbe Durano Plus Hs464 S-Guard B/B Addix, 67 EPI
Артикул: TIR-84-41 id:(79349)
Артикул: TIR-84-41 id:(79349)
Опис
Schwalbe DURANO 28 дюймів - Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-84-41Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Smart Guard -7 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,0 дюйма / 25 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | Addix |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Тиск | 6.0- 8.0 атм |
| Вага | 450 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 70 кг |
| Артикул Schwalbe | 11100913.01 |
| Особливість | Максимальная защита |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,00 дюйма [25 мм]
- Покришки Schwalbe Durano
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























