x
Вхід
Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Marathon Mondial Dd, Evolutoin Folding B/B-Sk+RT Hs428 Trsc 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-06-52
Наявність: Продано

Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Marathon Mondial Dd, Evolutoin Folding B/B-Sk+RT Hs428 Trsc 67 EPI Ek
Артикул: TIR-06-52 id:(71799)
Артикул: TIR-06-52 id:(71799)
Опис
Schwalbe MARATHON MONDIAL 26 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-06-52Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у катал...
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Защита Schwalbe
V-Guard Очень легкое волокно, которое также трудно резать. V-Guard: высоко технологичное волокно, обеспечивающее отличную защиту от проколов для гоночных и туристических шин.

Характеристики
| Захист Schwalbe | V-Guard 5 |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2.00 дюймов / 50 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 740 грамм |
| Тиск | до 5.0 атм / 70 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | TravelStar compound |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Особливість | Очень легкое волокно |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























