x
Вхід
Покришка 28X1.10 (28-622) Schwalbe Delta Cruiser K-Guard Hs431 B/G SBC
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-19-00
Наявність: Продано

Покришка 28X1.10 (28-622) Schwalbe Delta Cruiser K-Guard Hs431 B/G SBC
Артикул: TIR-19-00 id:(71671)
Артикул: TIR-19-00 id:(71671)
Опис
Schwalbe DELTA CRUISER 28 дюймів - Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-19-00Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101086
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Захист Schwalbe | K-Guard 3 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.10 дюймов / 28 мм |
| Колір | Черный с бежевым |
| Вага | 550 грамм |
| Тиск | до 7.0 атм / 100 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 50 |
| Компаунд | SBC |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,10 дюйма [28 мм]
- Покришки Schwalbe Delta Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























