x
Вхід
Покришка 24X2.35 (60-507) Schwalbe Crazy Bob Performance B/B Hs356 Dc 67 EPI 38B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-28-38
Наявність: Продано

Покришка 24X2.35 (60-507) Schwalbe Crazy Bob Performance B/B Hs356 Dc 67 EPI 38B
Артикул: TIR-28-38 id:(71733)
Артикул: TIR-28-38 id:(71733)
Опис
Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-28-38Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100132.03
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Performance 2 |
| Діаметр | 24 дюймов / 507 мм |
| Ширина | 2.35 дюймов / 60 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 995 грамм |
| Тиск | до 4.5 атм / 65 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | Высоко качественный каркас без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 24 дюйма [507 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Crazy Bob
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























