x
Вхід
Покришка 28X1.75 (47-622) Schwalbe Marathon Gt 365 Dualguard Performance B/B+RT Hs475 Fs 67 EPI 33B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-30-66
Наявність: Продано

Покришка 28X1.75 (47-622) Schwalbe Marathon Gt 365 Dualguard Performance B/B+RT Hs475 Fs 67 EPI 33B
Артикул: TIR-30-66 id:(71614)
Артикул: TIR-30-66 id:(71614)
Опис
Schwalbe MARATHON 369 28 дюймів - Надійна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-30-66Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101342
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Защита Schwalbe
DualGuard Новая технология защиты от проколов от Schwalbe предполагает использование двух разных слоев защиты под протектором.

Характеристики
| Захист Schwalbe | DualGuard 6 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.75 дюймов / 47 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 1045 грамм |
| Тиск | до 5.0 атм / 70 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | Four Season: |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | Два слоя каркаса из нейлона 2.5 мм гибкой резины |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом
Покришка Hakuba W2019 26x2.1, 27TPI
359 грн.


























