x
Вхід
Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe Nobby Nic Performance Tl-Ready Folding B/B Hs463 Addix, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-55-87
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe Nobby Nic Performance Tl-Ready Folding B/B Hs463 Addix, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-55-87 id:(71779)
Артикул: TIR-55-87 id:(71779)
Опис
Schwalbe NOBBY NIC 27.5 дюймів - Якісна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-55-87Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11601032
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy 6 |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2.25 дюймов / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 745 грамм |
| Тиск | до 3.7 атм / 54 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Nobbi Nic
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























