x
Вхід
Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe G-One Allround Snakeskin Folding B/B-Sk Hs473 Osc
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-59-18
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe G-One Allround Snakeskin Folding B/B-Sk Hs473 Osc
Артикул: TIR-59-18 id:(71762)
Артикул: TIR-59-18 id:(71762)
Опис
Schwalbe G-ONE 27.5 дюймів - Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-59-18Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600954
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | SnakeSkin 6 |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2.25 дюймов / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 600 грамм |
| Тиск | до 3.7 атм / 54 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | One Star Triple Compound |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Особливість | Гоночная шина, Бескамерная |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























