x
Вхід
Велосипед 26" Pride GLIDER 6.1 2023 сірий
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
5 років на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
5 років на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-49-36
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride GLIDER 6.1 2023 сірий
Артикул: SKD-49-36 id:(86592)
Артикул: SKD-49-36 id:(86592)
Опис
Pride GLIDER 6.1 це один з найлегших велосипедів на 26тих колесах для дітей зростом від 140см, якщо не найлегший. Вага, увага, всього 11,5 кг!
ЛЕГКИЙ І НАДІЙНИЙ БАЙК, ЩО ЗДАТНИЙ ЗАЛУЧИТИ ДО ВЕЛОСИПЕДНОГО СВІТУ З ПЕРШОЇ ПОЇЗДКИ
- Легко керується та не вимагає великих зусиль, щоб зрушити з місця, навіть при першій в житті поїздці.
- Зібраний з якісних та довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку.
- Розрахований на юних велосипедистів з ростом від 140 до 165 см.
- Виразний та сучасний дизайн не залишить байдужих серед дітей та батьків.
РАМА ТА ВИЛКА
- Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий.
- Геометрія велосипеда проектировалась з урахуванням багаторічного досвіду створення велосипедів та відгуків користувачів.
- Міцне лакофарбове покриття досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго.
- Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм при неакуратному зістрибуванні з сідла.
- Підтримує встановлення повноцінних крил та багажника.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаними сталевими спицями. Вони на порядок міцніші та ремонтопригодніші литих дисків.
- Втулки коліс оснащені промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться і не потребують обслуговування на протязі всього терміну експлуатації.
- Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 26х1,75". Їх протектор дозволяє без зусиль їхати по сухому та мокрому асфальту, а також по накатаних лісових стежках та ґрунтовці.
- Задній перемикач на 8 швидкостей Shimano Altus обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко і точно включати необхідну передачу.
- Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох сторін обода. Це досить потужні гальма, при цьому їх конструкція доволі проста, що гарантує їх надійність.
Характеристики
| Кількість швидкостей | 8 швидкостей |
| Діаметр колеса | 26 дюймів |
| Кольори велосипеда | Сірий |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | Алюмінієва |
| Гальмівна система | Обідні гальма типу V-brake |
| Задній перемикач | Shimano М2000 Altus, на 8 швидкостей |
| Шатуни | Алюмінієві, Prowheel 152мм, 30T |
| Кермо | Алюмінієве, 600 мм |
| Гріпси | Резинові ергономічні |
| Ободи | Алюмінієві, одинарні, 20 мм |
| Шини | Полуслік Innova 26''х1,75 |
| Камери | AV Shrader Автомобільний ніпель |
| Сідло | Ергономічне |
| Педалі | Пластикові |
- Рік 2023
- Рік 26 дюймів
- Діаметр коліс Без амортизації
- Діаметр коліс Обідні
- Тип амортизації Pride
- Тип амортизації Хлопчик
- Тип гальм Алюмінієва
- Тип гальм від 9 років [від 130 см]
- Виробник Glider
- Виробник Багатошвидкісна
- Вік от 8 лет [от 130 см]
- Велосипеди Pride Glider
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 26" Pride GLIDER 6.1 2023 сірий в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор Pride в Україні
- На всі велосипеди Pride йде 5-річна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 26 Pride GLIDER 6.1 2023 сірий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 24 (KH) - One size
23311 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) mushroom
23540 грн.
Велосипед SCOTT ROXTER 14 зелений KH 25
17249 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 purple
23320 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) cobalt
25080 грн.
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Синій 2025
22440 грн.
Біговел CRUZEE фіолетовий. 12″ дюймів
6407 грн.
Велосипед 12 Giant Animator red blue
6600 грн.
Велосипед 24 Winner Candy 11 Рожевий 2024
12848 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 оранжевый KH 25
24642 грн.

















