x
Вхід
Покришка 26X4.40 (110-559) Schwalbe Jumbo Jim Evo Liteskin Folding B/B-Sk Hs466 Psc 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-20-62
Наявність: Продано

Покришка 26X4.40 (110-559) Schwalbe Jumbo Jim Evo Liteskin Folding B/B-Sk Hs466 Psc 127 EPI Ek
Артикул: TIR-20-62 id:(70898)
Артикул: TIR-20-62 id:(70898)
Опис
Якісна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-20-62Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600813
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 26 дюймов /559 мм |
| Ширина | 4,4 дюйма / 110 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Pace Star |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 0.4-2.0 атм |
| Вага | 1230 грамм |
| EPI | 127 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600813 |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 4,40 дюйма [110 мм]
- Покришки Schwalbe Jumbo Jim
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом
Покришка Hakuba P1237 10x2,0
194 грн.


























