x
Вхід
Велосипед 29" Formula MOTION 2024 темно-сріблястий, розмір - 19
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-FR-29-273
Наявність: Продано

Велосипед 29" Formula MOTION 2024 темно-сріблястий, розмір - 19
Артикул: OPS-FR-29-273 id:(87093)
Артикул: OPS-FR-29-273 id:(87093)
Опис
Количество скоростей21 швидкістьДиаметр колеса29 дюймівЦветСірий/Зелений/СріблястийРамаАлюмінієваВилкаАмортизаційна, хід 100 мм, блокуванняТормозная системаДискові механічніПередняя перекидкаShimano Tourney FD-TY500, на 3 зіркиЗадняя перекидкаShimano Tourney RD-TY300-D, на 7 швидкостейМанеткиShimano...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймів |
| Колір | Сірий/Зелений/Сріблястий |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | Амортизаційна, хід 100 мм, блокування |
| Гальмівна система | Дискові механічні |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TY500, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY300-D, на 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano ST-EF500, 3x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 36h |
| Втулки | Алюмінієві, на промислових підшипниках, 36H |
| Шини | Wanda 29x2,1 |
| Педалі | Зі сталевою протиковзкою рамкою |
| Шатуни | Сталеві, 24-34-42T |
| Каретка | VP-BC73 картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 680 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 80 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Підседільна труба | Сталева |
| Особливість | Вага 16.6кг ; Навантаження до 110кг; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2024
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Formula
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - L. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - S
38048 грн.
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - M. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед 27.5 Giant Yukon 2 black M
77000 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - L
54362 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN) - L
32035 грн.





















