x
Вхід
Велосипед 26" Kinetic Profi 13.5" Чорний 2023
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 23-008
Наявність: Продано

Велосипед 26" Kinetic Profi 13.5" Чорний 2023
Артикул: 23-008 id:(87280)
Артикул: 23-008 id:(87280)
Опис
26 Kinetic PROFI- це підлітковий велосипед на 26х колесах з амортизаційною вилкою та дисковими механічними гальмами. Трансмісія 3 х7 на компонентах Shimano початкового рівня
26" Kinetic PROFI
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймів |
| Колір | Чорний / Сірий / Синій / Жовтий |
| Рама | Алюмінієва, рульова 1.1/8", дропаути 135 мм |
| Вилка | Амортизаційна, Easing ES 245, хід 60 мм |
| Гальмівна система | Дискові механічні, WinZip, ротор 160/160 мм |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TZ500, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY300, на 6/7швидкостей |
| Манетки | Shimano ST-EF500, 3x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, MH20 , 32h |
| Втулки | Алюмінієві WZ, 32h |
| Шини | Kenda 26x2.1" |
| Педалі | VP-536 |
| Шатуни | Prowheel, 170 мм, 24-34-42T |
| Каретка | NECO B-910, Картридж, промпідшипник, 68x122,5 мм |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Shimano HG200, 12-32T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 31,8 мм, 650 мм |
| Гріпси | |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 60 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Kinetic |
| Підседільна труба | Алюмінієвий, 27,2 мм, 350 мм |
| Особливість | 36 місяців офіційної гарантії на раму для першого власника |
- Рік 2023
- Діаметр коліс 26 дюймів
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Kinetic
- Дитина Хлопчик
- Вік від 9 років [від 130 см]
- Рама Алюмінієва
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 26" Kinetic Profi 13.5" Чорний 2023 в нашому інтернет-магазині:
- Продаємо велосипеди вже 7 років
- Ми офіційні дистриб'ютори Kinetic в Україні
- По Україні безкоштовно відправимо велосипед без передоплати
- По Києву здійснюється безкоштовна доставка велосипеда до під'їзду
- Можливий самовивіз
- Можлива термінова доставка в день замовлення
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда
- Купуючи у нас велосипед Kinetic, отримуєте офіційну гарантію від виробника
Залиште першим відгук на Велосипед 26 Kinetic Profi 13.5 Чорний 2023
Товари що користуються попитом
Велосипед 24 Krook 24 2025 сірий
10120 грн.
Велосипед 20 Cannondale QUICK OS 2024 ORC
20680 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Girl Рожевий
7920 грн.
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Біговел CRUZEE фіолетовий. 12″ дюймів
6407 грн.
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Синій 2025
22440 грн.
Велосипед 24 Cannondale QUICK OS 2025 IRD
23980 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) soap suds
23540 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 BPL
16500 грн.
Біговел 12 Krook 12 2025 блакитний
2200 грн.
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Зелений 2025
22440 грн.
Велосипед 20 Pride MARVEL 2.1 2025 червоний
11000 грн.















