x
Вхід
Велосипед 29" Leon TN-90 AM Hydraulic lock out DD 2022 червоний з чорним, розмір - 20
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-LN-29-166
Наявність: Продано
Кешбек 1839 грн
Яким може бути подарунок:
У Вас є можливість вибирати будь-який неакційний товар, що в наявності на фізичному магазині в подарунок на вказану суму
В якості подарунка можна вибрати не тільки аксесуари, запчастини або одяг, але й отримати знижку на другий велосипед у розмірі суми подарунка
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Велосипед 29" Leon TN-90 AM Hydraulic lock out DD 2022 червоний з чорним, розмір - 20
Артикул: OPS-LN-29-166 id:(87031)
Артикул: OPS-LN-29-166 id:(87031)
Опис
Количество скоростей24 швидкостіДиаметр колеса29 дюймівЦветСірий/Чорний/ЧервонийРамаАлюмінієва, внутрішня проводкаВилкаАмортизаційна, Suntour XCT, ноги 28 мм, хід 100 мм, блокуванняТормозная системаДискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 ммПередняя перекидкаShimano Tourney FD-TY500, на 3 зірки...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 24 швидкості |
| Діаметр колеса | 29 дюймів |
| Колір | Сірий/Чорний/Червоний |
| Рама | Алюмінієва, внутрішня проводка |
| Вилка | Амортизаційна, Suntour XCT, ноги 28 мм, хід 100 мм, блокування |
| Гальмівна система | Дискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 мм |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TY500, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Altus M310, на 8 швидкостей |
| Манетки | Shimano ST-EF500, 3x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 32h |
| Втулки | Алюмінієві, на промислових підшипниках ARC MT-001F / ARC MT-001R |
| Шини | Kenda K1153 27,5x2.1" |
| Педалі | Зі сталевою протиковзкою рамкою |
| Шатуни | |
| Каретка | VP-BC73 картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z8, на 8 швидкостей |
| Касета | Shimano HG200, 12-32T, на 8 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, 31,8 мм,740 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 50 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Підседільна труба | Алюмінієва, 31,6 мм, 400 мм |
| Особливість | Вага 15.6кг ; Навантаження до 110кг; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Leon
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - M
41301 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - M
54214 грн.
Велосипед 29 Norco Sight C3 (2023) red/black
168014 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 965 синій TW 24 - S
77526 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - XL
54362 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XS
41400 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
85412 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - M
184772 грн.
Електро велосипед SCOTT LUMEN ERIDE 910 (EU) - L
362151 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 сірий TW 24 - M
155151 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 740 granite (CN) - M
41400 грн.
















