x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-25-64
Наявність: Продано

Велосипед 27,5 Pride Marvel 7.3 рама - M чорний 2018
Артикул: SKD-25-64 id:(71344)
Артикул: SKD-25-64 id:(71344)
Опис
В этом сезоне модель Marvel доступна в трех размерах колес и в трех уровнях комплектации. А это значит, что она перекрівает практически любой запрос в самом продаваемом сегменте МТБ!
Характеристики
| Вага | 14,9 кг |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная Suntour SF-XCT-HLO с гидравлическим Lockout, ход 100 мм |
| Гальмівна система | Дисковые гидравличиские, Shimano BR-M315 |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, FD-TX800, на 3 скорости |
| Задній перемикач | Shimano RD-M360 Acera, на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-M310 ALTUS |
| Касета | SunRace M55, 11-32T на 8 звезд |
| Шатуни | Prowheel, алюминиевые, 24/34/42T, 175мм |
| Сідло | Pride, эргономичное |
| Ланцюг | KMC |
| Кермо | Pride, алюминиевый, 25,4х680 мм, дискові механічніъем 20 мм |
| Винос керма | Pride, Алюминиевый, M-60 мм, L- 80 мм, XL -100 мм |
| Ободи | Двойные алюминиевые, пистонированные 20 мм |
| Втулки | Quando, алюминиевые, 32Н |
| Шини | Универсальные Chaoyang 27,5x2.1 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 27,5 Giant Talon 3 (2023) Chrome L
29480 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 910 сірий KH 24 - XL
62001 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CN) - L
29768 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - L
56826 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 yellow (CN) - XL
65205 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN) - M
32035 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - S
184772 грн.
Велосипед 27,5 Winner Special 17 Синій 2022
17380 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - M
56826 грн.
Велосипед SCOTT RANSOM 930 24 - XL
269001 грн.
Велосипед SCOTT Spark 970 orange (EU) - M
129375 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - S
41301 грн.
















