x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-55-81
Наявність: Продано

Велосипед 29 Pride Marvel 9.3 рама - M червоний 2018
Артикул: SKD-55-81 id:(71370)
Артикул: SKD-55-81 id:(71370)
Опис
В этом сезоне модель Marvel доступна в трех размерах колес и в трех уровнях комплектации. А это значит, что она перекрівает практически любой запрос в самом продаваемом сегменте МТБ!
Характеристики
| Вага | 15,8 кг |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная Suntour SF-XCT-HLO с гидравлическим Lockout, ход 100 мм |
| Гальмівна система | Дисковые гидравличиские, Shimano BR-M315 |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, FD-TX800, на 3 скорости |
| Задній перемикач | Shimano RD-M360 Acera, на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-M310 ALTUS |
| Касета | SunRace M55, 11-32T на 8 звезд |
| Шатуни | Prowheel, алюминиевые, 24/34/42T, 175мм |
| Сідло | Pride, эргономичное |
| Ланцюг | KMC |
| Кермо | Pride, алюминиевый, 25,4х680 мм, дискові механічніъем 20 мм |
| Винос керма | Pride, Алюминиевый, M-60 мм, L- 80 мм, XL -100 мм |
| Ободи | Двойные алюминиевые, пистонированные 20 мм |
| Втулки | Quando, алюминиевые, 32Н |
| Шини | Универсальные Chaoyang 29x2.1 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 29 Cyclone ALX L Чорний/Синій 2024
38060 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 BLUE (TW) 23 - M
147856 грн.
Велосипед 29 GT Zaskar FS Sport рама - S BLK
60720 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN) - S
32035 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 920 - XL
56826 грн.
Велосипед 29 Krook 29 2025 чорний
11440 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - XL
103401 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - M
54214 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 BLUE (TW) 23 - L
147856 грн.



















