Камера 20" x 1-1.50" (25/35x406) AV 35мм MITAS (RUBENA) Classic H04, BSC 0,9 mm, короб
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: TUB-M9-01
Наявність: Продано
У Вас є можливість вибирати будь-який неакційний товар, що в наявності на фізичному магазині в подарунок на вказану суму
В якості подарунка можна вибрати не тільки аксесуари, запчастини або одяг, але й отримати знижку на другий велосипед у розмірі суми подарунка
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються

Артикул: TUB-M9-01 id:(64933)
Высококачественная камера от немецкого производителя Rubena. Изготовлена из прочной и эластичной резиновой смеси что позволяет долгое время обходится без подкачки колес.
| ETRTO | 25 / 37 - 406 |
| Діаметр | 20 дюймов / 406 мм |
| Ширина | 1,0 - 1,35 дюймов / 25 - 35 мм |
| Тип нипелю | Автомобильный / Schrader |
| Довжина нипелю | 35 мм |
| Ковпачок | Черный |
| Коробка | Есть |
| Вага | 84 грамм |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 20 дюймов [406 мм]
- Ширина 25 - 35 мм
- Тип ніпеля Автомобільний [Schrader]
- Довжина ніпеля 35 мм
- Особливості В коробці


























