x
Вхід
Покришка 27.5X2.60 (65-584) Schwalbe Tough Tom K-Guard, B/B-Sk Hs463 SBC 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-97-31
Наявність: В наявності
991 грн.
Друга покришка 961 грн
Вартість вказана за другу покришку
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 74грн\міс
від 74грн\міс

Покришка 27.5X2.60 (65-584) Schwalbe Tough Tom K-Guard, B/B-Sk Hs463 SBC 50 EPI
Артикул: TIR-97-31 id:(80469)
Артикул: TIR-97-31 id:(80469)
991 грн.
Опис
Schwalbe TOUGH TOM 27.5 дюймів - Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-97-31Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11159169

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Tough Tom |
| Діаметр | 27,5 дюймів / 584 мм |
| Ширина | 2,6 дюйма / 65 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 835 грам |
| Навантаження | 115 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | SBC |
| Номер в каталозі | 11159169 |
| ERTRO | 65-584 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,60 дюйма [65 мм]
- Покришки Schwalbe Tough Tom
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























