x
Вхід
Покришка 28X1.40 700X35C (37-622) Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Dc 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-68-69
Наявність: Продано

Покришка 28X1.40 700X35C (37-622) Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Dc 67 EPI
Артикул: TIR-68-69 id:(70905)
Артикул: TIR-68-69 id:(70905)
Опис
Schwalbe SMART SAM 28 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-68-69Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101134
Характеристики
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 630 грамм |
| Тиск | до 9,8 атм. / 980 kPa / 70 psi |
| Навантаження | до 110 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 67 TPI |
| Особливість |
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























