x
Вхід
Покришка 20X1.75 (47-406) Schwalbe Mad Mike Hs137 Kevlarguard B/B SBC 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-O3-279
Наявність: Продано

Покришка 20X1.75 (47-406) Schwalbe Mad Mike Hs137 Kevlarguard B/B SBC 50 EPI
Артикул: TIR-O3-279 id:(70889)
Артикул: TIR-O3-279 id:(70889)
Опис
Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-O3-279Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11116400.01
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Діаметр | 20 дюймов / 406 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 580 грамм |
| Тиск | до 4,5 атм. / 65 psi |
| Навантаження | до 50 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 50TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Mad Mike
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























