x
Вхід
Покришка 27X1 1/4 (28/32-630) Schwalbe K-Guard B/G Hs159 SBC, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-O3-535
Наявність: Продано

Покришка 27X1 1/4 (28/32-630) Schwalbe K-Guard B/G Hs159 SBC, 50 EPI
Артикул: TIR-O3-535 id:(70904)
Артикул: TIR-O3-535 id:(70904)
Опис
Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-O3-535Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11157073.01
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Діаметр | 27 дюймов / 630 мм |
| Ширина | 1,25 дюйма / 32 мм |
| Колір | Черный с бежевым |
| Вага | 550 грамм |
| Тиск | до 6,0 атм. / 85 psi |
| Навантаження | до 70 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 50 TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Нестандартний розмір 27 дюймів [630 мм]
- Ширина 1,25 дюйма [32 мм]
- Покришки Schwalbe Classics HS
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























