x
Вхід
Велосипед 18" Pride Amelia мятно-Рожевий 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-85-58
Наявність: Продано

Велосипед 18" Pride Amelia мятно-Рожевий 2018
Артикул: SKD-85-58 id:(68970)
Артикул: SKD-85-58 id:(68970)
Опис
детский велосипед Pride Amelia - это взрывной фруктовый коктейль от Prride 2017 года
Классный детский велосипед для девочек Pride Amelia на алюминиевой раме с дополнительными тернировочными колесиками
Характеристики
| Вага | 10,39 кг |
| Кількість швидкостей | 1 швидкість |
| Діаметр колеса | 18 дюймов |
| Кольори велосипеда | Мятно-розовый |
| Рама | Алюминиевая облегченная Pride |
| Вилка | Сталева Pride Hi-Ten |
| Гальмівна система | Передний ободной Promax/ Задний ножной тормоз |
| Ланцюг | KMC Z410A на 74 звена |
| Шатуни | Prowheel S106, 32T Длиной - 114 мм |
| Кермо | Стальной Pride, Шириной - 540 мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные с боковой защитой |
| Ободи | Алюминиевые одинарные JHT HLQ-10C 20H |
| Шини | Innova IA-2016, 16х2,1 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, Подседел длиной - 200 мм |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 18 дюймів
- Тип амортизації Без амортизації
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Дівчинка
- Вік від 3 до 5 років [95 - 120 см]
- Задня втулка Одношвидкісна
- Велосипеди Pride Alice
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Велосипед SCOTT Contessa 14 (KH) - One Size
13306 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 20 RIGID синій 24
23705 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) lime punch
23540 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL OS 2025 VLT
21340 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 RRD
16500 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 snow drift
23320 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 16 синій CN 23
18038 грн.



















