x
Вхід
Велосипед 24" Pride Pilot 21 чорний/Червоний/помаранчевий Мат 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-27-57
Наявність: Продано

Велосипед 24" Pride Pilot 21 чорний/Червоний/помаранчевий Мат 2018
Артикул: SKD-27-57 id:(69517)
Артикул: SKD-27-57 id:(69517)
Опис
Детский велосипед Pride Pilot 21 2017 года получил дисковые тормоза, амортизационную вилку Zoom и трансмиссию на 21 скорость
Рекомендуем к покупке для мальчиков, ростом от 135 см. Возрастом от 6-ти лет
Характеристики
| Вага | 14,28 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-красный \ Сине-голубой |
| Рама | Алюминиевая облегченная |
| Вилка | Амортизационная Zoom CH-381, с ходом - 50 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX50 на 3 звезды |
| Задній перемикач | Shimano TX-35, на 7-мь звезд |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF51, 3x7 скоростей |
| Гальмівна система | Механическая дисковая TEKTRO Novela Disc |
| Ланцюг | KMC Z410A |
| Шатуни | Алюминиевые Prowheel 24/34/42T, Длинной - 165 мм |
| Співвідношення передач | 3х7 швидкість |
| Кермо | Стальной Pride, Ширина=560мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые двойные |
| Шини | Внедорожные Innova 24x2.1 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, дискові механічніседел - 300 мм |
| Кількість швидкостей | 21 скоростей |
| Діаметр колеса | 24 дюйма |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Хлопчик
- Вік від 9 років [від 130 см]
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Велосипеди Pride Rocket
- Наявність На складі
Відео
Чому варто придбати Велосипед 24" Pride Pilot 21 чорний/Червоний/помаранчевий Мат 2018 в нашому інтернет-магазині:
Чому варто придбати Велосипед 24" Pride Pilot 21 чорний/Червоний/помаранчевий Мат 2018 в нашому інтернет-магазині:
Відгуки покупців про Велосипед 24" Pride Pilot 21 чорний/Червоний/помаранчевий Мат 2018 (1)
Ольга, 8 травня 2017 р..
Сегодня забрали велосипед, без проблем собрали и малый уже катается. Удачная модель, при росте 121 см ребенок на нем смело поехал. Отдельная благодарность менеджеру Антону, который терпеливо ответил на все вопросы и помог с выбором велика!!!
Товари що користуються попитом
Велосипед 20 Giant ARX (2025) soap suds
23540 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 RRD
16500 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) cobalt
25080 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) mushroom
25080 грн.
Велосипед 20 Apollo NEO Chrome Ice Blue
12320 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL OS 2025 VLT
21340 грн.
Велосипед 20 Pride GLIDER 2.2 2025 червоний
17160 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 20 RIGID синій 24
23705 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 (KH) - One size
23311 грн.
Біговел CRUZEE фіолетовий. 12″ дюймів
6407 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) lime punch
23540 грн.
















