x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-19-52
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Donut 6.1 рама - L оранж/жовтий 2018
Артикул: SKD-19-52 id:(70912)
Артикул: SKD-19-52 id:(70912)
Опис
Невероятно яркий и надежный FAT 2018 года от производителя Pride
Pride Donut, что в переводе "Пончик" очень интересное предложение на рынке Украины среды Fat байков. Велосипед имеет очень сбалансированную и функциональную навеску за, сравнительно, не большие деньги.
Pride Donut выпускается в трех размерах рам M L XL и двух вариантах навесного оборудования. МЫ уверены - Pride Donut бестселлер 2018 года среди Фетов!
Стоит отметить что велосипед Pride Donut на официальной гарантии от Pride. 5 лет на раму, 12 мес комплектующие
Характеристики
| Розмір рами | 17"; 19"; 21" |
| Кольори велосипеда | Оранжевый с желтым |
| Рама | PRIDE Алюминиевая 6061Т, 26’’x4" |
| Вилка | PRIDE стальная Hi-Ten ригидная |
| Передній перемикач | 1 звезда |
| Задній перемикач | Shimano Tourney TX, на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano Grip Shift, Shimano Tourney RS47-8, 1x8 скоростей |
| Гальмівна система | Дисковые механические Radius BR550 |
| Гальмівні ручки | Алюминиевые |
| Передня втулка | Алюминиевая Quando на 36 спиц дискові механічні ексцентрик |
| Задня втулка | Алюминиевая Quando на 36 спиц дискові механічні ексцентрик |
| Касета | Radius HG50-8, 11-32T, 8 скоростей |
| Шатуни | Алюминиевые, Prowheel PRO-V32PP 175 мм, 32T |
| Співвідношення передач | 1х8 скоростей |
| Кермо | Алюминиевый с баттингом PRIDE, Ширина=720 мм, Діаметр=31,8 мм |
| Винос керма | Алюминиевый PRIDE Длина: 60 \ 75 мм, Діаметр=31,8 мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые 73 мм |
| Шини | Innova 26x4.0 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный нипель |
| Спиці | Cтальные CN |
| Сідло | Pride |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Длина: 350 мм, Діаметр: 27.2 мм |
| Кількість швидкостей | 8 скоростей |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 27,5 Kinetic Storm 19 Жовтий 2023
12012 грн.
Велосипед 27.5 Merida MATTS 20 (2024) Lime L
22633 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - L
23656 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 910 чорний TW 24 - S
310401 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 red (CN) - S
54362 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 dark grey (CN) - L
62100 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - S
41301 грн.





















