x
Вхід
Велосипед 29" Forte Titan 19" Black 2023
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: forte-titan
Наявність: Продано

Велосипед 29" Forte Titan 19" Black 2023
Артикул: forte-titan id:(87459)
Артикул: forte-titan id:(87459)
Опис
Велосипед Forte Titan - топова мадель у лінійці гірських велосипедів бренду Forte. Рама велосипеда виконана з легкого та якісного алюмінію, також алюмінієве кермо та шатуні. Вилка від відомої компанії Suntour з блокуванням.
Велосипед відрізняється комфортним керуванням, потужністю та стильним дизайном. Модель оснащена 21 швидкістю, переднім і заднім перемикачем SHIMANO, а також механічним дисковим гальмом REPUTE з 180м ротором
Характеристики
| Вага | 15,3 кг |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймів |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | Амортизаційна, SUNTOUR XCE28, з блокуванням |
| Гальмівна система | Дискові механічні, REPUTE DSC-310, ротор 160 мм |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 Tourney, на 3 швидкості |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY300 Tourney, на 7 швидкостей |
| Шатуни | Сталеві, XIANGDA 170мм, 24/34/42T |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500, 3x7 швидкостей |
| Касета | Тріскачка Shimano AMFTZ5007428, 14-28T, на 7 зірок |
| Ободи | Алюмінієві, дискові механічнівійні |
| Втулки | Алюмінієві, SHUNFEN |
| Шини | CST 29x2.1" |
| Кермо | Алюмінієвие |
| Винос керма | Алюмінієвий |
| Підседільна труба | Алюмінієвий |
- Рік 2023
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Forte
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність В магазині [Київ, м.Осокорки]
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XS
41400 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - XXL
54362 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 синій (EU) - S
154116 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - S
41301 грн.
Велосипед 29 GT Zaskar FS Sport рама - S BLK
60720 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 red - XL
98325 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - S
38048 грн.
Велосипед SCOTT RANSOM 930 24 - S
269001 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - S
40907 грн.


















