x
Вхід
Велосипед 29" Apollo COMP 10 рама -S matte black/matte fluoro orange
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-01-90
Наявність: Продано

Велосипед 29" Apollo COMP 10 рама -S matte black/matte fluoro orange
Артикул: SKD-01-90 id:(71591)
Артикул: SKD-01-90 id:(71591)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 27 скоростей |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая |
| Вилка | RST Blaze 29 TnL, с Гидравлическим lockout ход 100 мм |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические Promax DSK-923 160/160 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-T300 |
| Задній перемикач | Shimano RD-M4000 Alivio |
| Манетки | Shimano Acera SL- M3000 |
| Касета | Shimano 11-34T на 9 звезд |
| Шатуни | Suntour XCM-D36-22PBSQ |
| Педалі | n/a |
| Сідло | Factor MTB sport saddle |
| Підседільна труба | Алюминиевая 27.2 мм длина 400 мм |
| Ланцюг | KMC Z-99 |
| Кермо | Алюминиевый баттированный |
| Винос керма | Алюминиевый Factor 31,8 |
| Кермова колонка | A-head полуинтегрированная |
| Ободи | Двойные Weinmann U-26 32Т |
| Втулки | Алюминиевые |
| Шини | Kenda 29x2,1 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Apollo
- Стать Мужская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синій KH 24 - XL
56826 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 granite black - M
98325 грн.
Велосипед 26 Krook 26 2025 сірий
11000 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 940 червоний 23 - M
98571 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 granite black - XL
98325 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XS
41400 грн.





















