x
Вхід
Велосипед 28" Apollo Mark III рама - L Gloss Navy Blue/Gloss Gream/Gloss Orange 2017
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-55-60
Наявність: Продано

Велосипед 28" Apollo Mark III рама - L Gloss Navy Blue/Gloss Gream/Gloss Orange 2017
Артикул: SKD-55-60 id:(70426)
Артикул: SKD-55-60 id:(70426)
Опис
Отличный городской велосипед Apollo Mark 3 на каждый день. Простой, неприхотливый, удобный.
Сразу стоит отметить отличный ретро дизайн от австралийского бренда Apollo. Mark 3 с завода укомплектован багажником и крыльями. Рама и вилка у велосипеда стальные из высоколегированной стали. За переключения скоростей отвечает планетарная трехскоростная втулка от Shimano Neus-3. В целом очень интересная модель по доступной цене.
Характеристики
| Розмір рами | М; L |
| Кольори велосипеда | Глянцевый синий |
| Рама | из высоколегированной стали с креплением дискові механічні багажник |
| Вилка | стальная ригидная |
| Передній перемикач | одна звезда |
| Задній перемикач | Shimano Nexus на 3 скорости |
| Манетки | Shimano Shimano Nexus на 3 скорости |
| Гальмівна система | Ободные тормоза типа V-brake алюминий |
| Гальмівні ручки | Алюминиевые дискові механічні два пальца |
| Передня втулка | Алюминиевая |
| Задня втулка | Алюминиевая |
| Касета | Shimano на 18 зубьев |
| Ланцюг | KMC Z610 |
| Шатуни | Алюминиевые на 38 зубьев |
| Каретка | картриджная дискові механічні квадрат |
| Співвідношення передач | 1х3 скорости |
| Кермова колонка | Интегрированная 1-1\8 |
| Кермо | Алюминиевый, Ширина=580мм, Діаметр=25,4мм |
| Винос керма | Алюминиевый на 2 болта Длина: 90\105 мм, диаметр 25.4 мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые двойные |
| Шини | 700 x 40c, 60 EPI с антипрокольным слоем |
| Камери | AV Shrader Автомобильный нипель |
| Спиці | Cтальные CN |
| Сідло | Классической форму с заклепками |
| Підседільна труба | Алюминиевый Діаметр: 27.2 мм |
| Кількість швидкостей | 3 скорости |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Педалі | из ударопрочного пластика |
| Вага | Уточняйте, Около 15 кг |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 28
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Обідні
- Виробник Apollo
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Електровелосипед SCOTT Sub Active eRIDE Men - M
123214 грн.
Велосипед 26 Giant ARX (2025) black
28380 грн.
Электровелосипед 27,5’’ Booster Courier 500W
40480 грн.
Электровелосипед 28’’ Booster Stroller 350W
39600 грн.























